• bilgi@hankonaklari.com
  • 0850 420 0 426

 

 

Lüleburgaz Güneş Mahallesi Hakkında

Güneş Mahallesi Lüleburgaz’ı tepeden gören, manzaralı, havası temiz, yazları serin ve geleceği oldukça parlak bir mahalledir. Lüleburgaz Belediyesi imar planları çerçevesinde Güneş mahallesi içerisinde planlanmış birçok park, spor tesis alanı ve okul alanları bulunmaktadır. Bunların zamanla inşa edilmesiyle değeri katlanarak artacak olan Güneş Mahallesine yatırım yapmak için oldukça uygun bir zaman!

 

Lüleburgaz Güneş Mahallesinde Yaşam

Atatürk Mahallesi ile komşu olan Lüleburgaz Güneş Mahallesi her yaş grubuna uygun bir yerleşim alanıdır. Bu iki komşu mahalle içerisinde Borsa İlköğretim Okulu, 2 No.lu Aile Sağlık Merkezi (Sağlık Ocağı), Eczacıbaşı – Atatürk Çocuk Parkları, Migros, A-101, Bim, Şok ve Onur market bulunmaktadır. D-100 anayoluna sadece 350 metre mesafede bulunan Güneş Mahallesi, ulaşım olanakları ile de avantajlı bir konumda bulunuyor.

 

Lüleburgaz Güneş Mahallesi Sıfır Daireler

Lüleburgaz’ın her geçen gün büyüyen ve gelişen Güneş Mahallesi, barındırdığı fırsatlar sebebiyle müteahhitlerin dikkatini çeken ve yatırım alan bir bölgedir. Lüleburgaz’ın hemen tüm inşaat firmalarının projelerinin yer aldığı Güneş Mahallesinde her gün yeri bir proje başlamakta ve sıfır daire üretim sayısı artmaktadır.

 

Lüleburgaz Güneş Mahallesi Site İçerisinde Satılık Daire

Lüleburgaz Güneş Mahallesinde bir süredir site konseptinde projeler de inşa edilmeye başlanmıştır ve bölgenin arazilerinin büyüklüğü göz önüne alındığında site konseptindeki yatırımların artarak devam etmesi beklenmektedir. Eczacıbaşı Ana Caddesi üzerinde yükselen Han Konakları / Güneş Sitesi de bu projelerden biridir. Son derece lüks konseptte inşa edilen Han Konakları / Güneş Sitesi açık otopark, ekstra bodrum kileri, mutfak kileri, mutfak servis penceresi, ebeveyn banyosu, giyinme odası, çamaşır balkonu vb. detaylarıyla fark yaratıyor. Tüm daireleri giyinme odası, aynalı şifonyer, aynalı banyo dolapları, portmanto, mutfak kileri, kombi dolabı, portatif duvar çamaşır askılıkları vb. mobilya ve aksesuarlarla birlikte teslim eden Han Konakları, akıllı ev sistemleriyle bütünleştirdiği Güneş Sitesi projesinde son derece lüks malzemeler kullanmaktan çekinmedi. ECA marka kombi ve ankastre seti de Han Konakları’nın Hoş Geldiniz Hediyesi!

 

Lüleburgaz Güneş Mahallesi Satılık Daire Fırsatları

Lüleburgaz’ın hemen her bölgesi daire satın almak için uygundur. Yaşam şehrin hemen her bölgesine orantılı olarak yayılmıştır ve her mahallenin olanakları oldukça tatmin edicidir. Fırsat / yatırım noktasında ise maliyetler ve değerlenme oranları devreye girer. Zaten gelişmiş olan bölgeler değerini bulmuştur ve daire fiyatları yüksektir. Gelişmemiş bölgeler yatırım almaz ve hem yaşam hem de değerlenme çok yavaş seyreder. Gelişmekte olan bölgeler ise doğru yatırım adresleridir. Güneş Mahallesinden bugün örn. 250.000TL fiyatla alabileceğiniz bir dairenin gelişmiş diğer bir bölgedeki fiyatı 400.000TL’yi aşabilir. Gelişmiş bölgelerde fiyatlar genellikle yüksek ve sabittir. 400.000TL’ye aldığınız bir dairenin fiyatının 600.000TL olmasını beklemezsiniz çünkü bunu gerektirecek herhangi bir gelişme olmaz. Gelişmekte olan bölgenin parklarının, tesislerinin, okullarının ve komşu konutların inşa edilmesi vb. oluşumlarla gelişimini tamamlaması neticesinde 250.000TL’ye aldığınız dairenin 3-5 yıl sonraki değeri ise 400.000TL üzerine çıkacaktır. Gelişmekte olan bölgelere (ve ülkelere) yatırım yapmak her zaman mantıklıdır ve ciddi fırsatlar barındırır.

 

Lüleburgaz Güneş Mahallesi Satılık Daire Fiyatları

Güneş Mahallesi Lüleburgaz’ın gelişmekte olan bir mahallesidir ve konut fiyatları diğer bölgelere göre daha uygundur. Örneklemek gerekirse; İstiklal, Zafer, 8 Kasım veya Sevgi Mahallelerinden 2+1 bir daire almak için bugün 250.000TL/350.000TL arası bir fiyatı gözden çıkarmanız gerekir. Daire en baz (boş) halinden başlar ve özellikleri arttıkça fiyatı da artar. Güneş Mahallesinden aynı özelliklerde bir daire satın almak için ise 180.000TL/250.000TL tutarlar yeterlidir. Örneğin; Han Konakları / Güneş Sitesi’nde; site konseptli, açık otoparklı, bahçe peyzajlı 2+1 Ultra Lüks Daireler 185.000TL/235.000TL arasında satılmaktadır. Fiyatları ve daireleri incelemek için tıklayın.

 

Lüleburgaz Güneş Mahallesi’nin en lüks projesi Han Konakları / Güneş Sitesi hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

 

HanGrup

0850 420 0 426 / Merkez Ofis

0288 412 99 93 / Lüleburgaz Ofis


Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image