• bilgi@hankonaklari.com
  • 0850 420 0 426

 

 

Lüleburgaz’da Uygun Fiyatlı Satılık Daire Seçenekleri için tıklayın!


Lüleburgaz Daire Fiyatları Hakkında

Lüleburgaz’da daire fiyatları (sıfır daireler için) 150.000TL’den başlayarak 500.000TL’ye kadar yükselebilir. Daire fiyatlarının belirlenmesinde satılık dairenin kaç odadan oluştuğu, muhiti ve üretici firma vb. birçok farklı etken vardır.


Lüleburgaz Daire Fiyatları Avantajları

Lüleburgaz’da satılık daire alma kararı verirken akıllıca davrananlar ciddi fiyat avantajları sağlayabilirler. Lüleburgaz’da uygun fiyatlı daire satın almak isteyenler bitmemiş projelerden alım yapmalılar. Örneğin; bitmiş hali 300.000TL olan bir daireyi inşaat sürecinde 220.000TL’nin altında bir fiyatla satın almak gayet mümkündür.


Lüleburgaz Uygun Fiyatlı Daire Nasıl Bulunur?

Lüleburgaz’da uygun fiyatlı satılık daire üreten çok sayıda firma bulunmaktadır. Uygun fiyatlı sıfır daire sahibi olmak için direkt müteahhitlere ulaşabileceğiniz gibi emlakçılar vasıtası ile de uygun fiyatlı satılık daire bulabilirsiniz.


Lüleburgaz Daire Fiyatları Kazandırır Mı?

Lüleburgaz’da uygun fiyatlı daire sahibi olmak çok ama çok kazançlı bir yatırımdır. Lüleburgaz her geçen sene daha da büyümekte ve sürekli olarak büyük yatırımlara ev sahipliği yapmaktadır. Son zamanlarda açılmış olan Bercadia / 39Burada AVM’nin yanı sıra Halkalı - Kapıkule Hızlı Tren Hattının şehirden geçecek olması, Lüleburgaz’da satılık daire fiyatlarını sürekli artırmaktadır.


Lüleburgaz En Kaliteli Satılık Daire Fiyatları

Lüleburgaz’da uygun fiyatlı ve en kaliteli daire/konut üreticisi HanGrup’tur. Han Konakları markasıyla uygun fiyatlı ve kaliteli projeler üreten HanGrup konutlarında daireler oturuma hazır teslim edilir. Lüks ve konforun her açıdan düşünüldüğü Han Konakları Güneş Sitesi projesi akıllı ev sistemlerinden ankastre ürünlere, yerden ısıtma sisteminden tam otomatik asansörlere kadar tüm lüksleri barındırmaktadır.


Lüleburgaz’da Uygun Fiyatlı Satılık Daire Nereden Alınır?

Lüleburgaz’da uygun fiyatlı satılık daire almak istiyorsanız en doğru tercih Han Konakları projeler olacaktır.


Projelerimizi incelemek için tıklayın!
Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image