• bilgi@hankonaklari.com
  • 0850 420 0 426

 

 

Han Konakları / Güneş Sitesi

Kayıtlı İmar Planlarında ön cephesi "Belediye Spor Tesis Alanı" / arka cephesi "Belediye Park Alanı" olan projemiz şehri tepe noktadan gören ve önü kapanmayacak bir konumda bulunmaktadır. Pencerenizden güneşin doğuşunu ve batışını izleyebilme ayrıcalığına sahip olacağınız projemizde Asansör, Ebeveyn Banyosu, Giyinme Odası, Çamaşır Balkonu, Servis Penceresi, Mutfak Kileri ve size özel bodrum deposu gibi bir çok ekstra özellik standart olarak sunulmaktadır.
Yapı Denetim ve Deprem Yönetmeliklerine uygun, uzun ömürlü ve kaliteli altyapı elemanları kullanımı tüm projelerimizin ortak özelliğidir. Demir ve beton kalitesinden uygulama işçiliğine, su-elektrik-ısıtma malzemelerinden ısı ve sıvı yalıtım özelliklerine kadar gözünüzün görmediği tüm altyapı unsurlarını "asla görmeyeceğiniz şekilde" inşa etmeyi hedefliyoruz.
Mimar Seren Dedeoğlu Cever imzası taşıyan Güneş Sitesi projemiz kullanım çözümleri ve görsel tasarım konusunda sınırları zorlayarak şehrin konut standartlarını sorgulamanıza neden olurken sizi daha fazlasını talep etmeye sevk ediyor. Bahçeli site konseptinde inşa edilen Güneş Sitesi 2 Blok'ta yer alan 8 adet 2+1 daire / 3 adet 3+1 daire ve 1 adet işyerinden oluşuyor. Dekoratif tel çit ve çam ağaçları ile çevre ağaçlandırması yapılacak olan sitenin 15 araçlık açık otoparkı bulunuyor.
HanGrup güvencesi ile inşa edilen Güneş Sitesi projesinde Lansman Fiyatları mükemmel fırsatlar barındırıyor. HanGrup (olmaz ama) projenin zamanında tamamlanamaması durumunda bedelini karşılamayı ve teslim aşamasında projeyi beğenmemeniz durumunda ödediğiniz ücretin %100'ünü "Koşulsuz Şartsız İade" etmeyi taahhüt ediyor.
Güneş Sitesi Projemizdeki tüm konutlar tükenmiştir. Diğer Projelerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Güneş Sitesi'nde ayrıcalıklı yaşam hakkına sahip olun

2

Blokta Bahçeli         Site Yaşamı

12

Kaliteli / Prestijli Bağımsız Bölüm

0,00

Bin TL'ye varan Lansman İndirimi

0,00

Bin TL'den Başlayan Fiyatlar

Han Konakları / Ayvalı Bahçe      (Katalog için tıklayın)

Lüleburgaz'ın en yakın köyü Ayvalı'da yer alan projemiz köyü tepe noktadan gören ve önü kapanmayacak bir konumda bulunmaktadır. Pencerenizden güneşin doğuşunu ve batışını izleyebilme ayrıcalığına sahip olacağınız projemizde Müstakil Bahçe, Ebeveyn Banyosu, Giyinme Odası, Teras, Şömine, Mutfak Kileri ve size özel Ardiye Deposu gibi bir çok ekstra özellik standart olarak sunulmaktadır.
Yapı Denetim ve Deprem Yönetmeliklerine uygun, uzun ömürlü ve kaliteli altyapı elemanları kullanımı tüm projelerimizin ortak özelliğidir. Demir ve beton kalitesinden uygulama işçiliğine, su-elektrik-ısıtma malzemelerinden ısı ve sıvı yalıtım özelliklerine kadar gözünüzün görmediği tüm altyapı unsurlarını "asla görmeyeceğiniz şekilde" inşa etmeyi hedefliyoruz.
Konsept tasarımı Seren Dedeoğlu Cever tarafından yapılan Ayvalı Bahçe projemiz kullanım çözümleri ve görsel tasarım konusunda sınırları zorlayarak şehrin konut standartlarını sorgulamanıza neden olurken sizi daha fazlasını talep etmeye sevk ediyor. Bahçeli müstakil villa konseptinde inşa edilen Ayvalı Bahçe, komşu 2 Etapta yer alan 14 adet 3+1 bahçeli, dubleks villadan oluşuyor. Dekoratif tel çit ve çam ağaçları ile çevre ağaçlandırması yapılacak olan Ayvalı Bahçe'de her bahçenin kendine özel açık otoparkı ve misafirler için açık misafir otoparkı bulunuyor.
HanGrup güvencesi ile inşa edilen Ayvalı Bahçe projesinde Lansman Fiyatları mükemmel fırsatlar barındırıyor. HanGrup (olmaz ama) projenin zamanında tamamlanamaması durumunda bedelini karşılamayı ve teslim aşamasında projeyi beğenmemeniz durumunda ödediğiniz ücretin %100'ünü "Koşulsuz Şartsız İade" etmeyi taahhüt ediyor.
Projemiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın. Sınırlı sayıdaki konutlarda geçerli indirimi fırsatlarını kaçırmayın.

Ayvalı Bahçe'de ayrıcalıklı yaşam hakkına sahip olacak

1

Yüksek Prestijli Konsept Proje

14

Bağımsız Müstakil Bahçeli Konut

42

Kazançlı ve Mutlu Site Sakini

0,00

Bin TL'den Başlayan Fiyatlar

Firmamız

2001 yılından beri Sosyal Hizmet Sektöründe faaliyet gösteren HanGrup'un "Kullanışlı, Kaliteli, Prestijli ve Yatırım Değeri Yüksek Konut Projeleri" üreten inşaat kanadıyız.

Kalite Politikamız

Demir ve beton kalitesinden ısı ve sıvı yalıtım özelliklerine kadar gözünüzün görmediği tüm altyapı unsurlarını "asla görmeyeceğiniz şekilde" inşa etmeyi hedefliyoruz.

Projelerimiz

Tüm projelerimizde kaliteli, estetik, yenilikçi ve yatırım değeri yüksek konutları ekonomik fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz. Böylece satın alırken de satarken de kazanmanızı sağlıyoruz.

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Lüleburgaz ofisimize davetlisiniz.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image