• bilgi@hankonaklari.com
  • 0850 420 0 426

 

 

Haz 21

Güneş Sitesi'nde tüm dairelerimiz tükenmiştir.

Han Konakları Güneş Sitesi Projesindeki tüm dairelerimiz ve işyerlerimiz tükenmiştir.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Han Konakları / Güneş SitesiKayıtlı İmar Planlarında ön cephesi "Belediye Spor Tesis Alanı" / arka cephesi "Belediye Park Alanı" olan projemiz şehri tepe noktadan gören ve önü asla kapanmayacak bir konumda bulunmaktadır. Pencerenizden güneşin doğuşunu ve batışını izleyebilme ayrıcalığına sahip olacağınız projemizde Ebeveyn Banyosu, Giyinme Odası, Çamaşır Balkonu, Servis Penceresi, Mutfak Kileri ve size özel bodrum deposu gibi bir çok ekstra özellik standart olarak sunulmaktadır.
 
Yapı Denetim ve Deprem Yönetmeliklerine uygun, uzun ömürlü ve kaliteli altyapı elemanları kullanımı tüm projelerimizin ortak özelliğidir. Demir ve beton kalitesinden uygulama işçiliğine, su-elektrik-ısıtma malzemelerinden ısı ve sıvı yalıtım özelliklerine kadar gözünüzün görmediği tüm altyapı unsurlarını "asla görmeyeceğiniz şekilde" inşa etmeyi hedefliyoruz.
 
İç Mimar Seren Dedeoğlu Cever imzası taşıyan Güneş Sitesi projemiz kullanım çözümleri ve görsel tasarım konusunda sınırları zorlayarak şehrin konut standartlarını sorgulamanıza neden olurken sizi daha fazlasını talep etmeye sevk ediyor. Bahçeli site konseptinde inşa edilen Güneş Sitesi 2 Blok'ta yer alan 8 adet 2+1 daire / 3 adet 3+1 daire ve 1 adet işyerinden oluşuyor. Dekoratif tel çit ve çam ağaçları ile çevre ağaçlandırması yapılacak olan sitenin 15 araçlık açık otoparkı bulunuyor.
 
HanGrup güvencesi ile inşa edilen Güneş Sitesi projesinde Lansman Fiyatları mükemmel fırsatlar barındırıyor. HanGrup (olmaz ama) projenin zamanında tamamlanamaması durumunda bedelini karşılamayı ve teslim aşamasında projeyi beğenmemeniz durumunda ödediğiniz ücretin %100'ünü "Koşulsuz Şartsız İade" etmeyi taahhüt ediyor.
 
Diğer Projelerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image