• bilgi@hankonaklari.com
  • 0850 420 0 426

 

 

Han Konakları / Güneş Sitesi

Kayıtlı İmar Planlarında ön cephesi "Belediye Spor Tesis Alanı" / arka cephesi "Belediye Park Alanı" olan projemiz şehri tepe noktadan gören ve önü kapanmayacak bir konumda bulunmaktadır. Pencerenizden güneşin doğuşunu ve batışını izleyebilme ayrıcalığına sahip olacağınız projemizde Asansör, Ebeveyn Banyosu, Giyinme Odası, Çamaşır Balkonu, Servis Penceresi, Mutfak Kileri ve size özel bodrum deposu gibi bir çok ekstra özellik standart olarak sunulmaktadır.
Yapı Denetim ve Deprem Yönetmeliklerine uygun, uzun ömürlü ve kaliteli altyapı elemanları kullanımı tüm projelerimizin ortak özelliğidir. Demir ve beton kalitesinden uygulama işçiliğine, su-elektrik-ısıtma malzemelerinden ısı ve sıvı yalıtım özelliklerine kadar gözünüzün görmediği tüm altyapı unsurlarını "asla görmeyeceğiniz şekilde" inşa etmeyi hedefliyoruz.
Mimar Seren Dedeoğlu Cever imzası taşıyan Güneş Sitesi projemiz kullanım çözümleri ve görsel tasarım konusunda sınırları zorlayarak şehrin konut standartlarını sorgulamanıza neden olurken sizi daha fazlasını talep etmeye sevk ediyor. Bahçeli site konseptinde inşa edilen Güneş Sitesi 2 Blok'ta yer alan 8 adet 2+1 daire / 3 adet 3+1 daire ve 1 adet işyerinden oluşuyor. Dekoratif tel çit ve çam ağaçları ile çevre ağaçlandırması yapılacak olan sitenin 15 araçlık açık otoparkı bulunuyor.
HanGrup güvencesi ile inşa edilen Güneş Sitesi projesinde Lansman Fiyatları mükemmel fırsatlar barındırıyor. HanGrup (olmaz ama) projenin zamanında tamamlanamaması durumunda bedelini karşılamayı ve teslim aşamasında projeyi beğenmemeniz durumunda ödediğiniz ücretin %100'ünü "Koşulsuz Şartsız İade" etmeyi taahhüt ediyor.
Güneş Sitesi Projemizdeki tüm konutlar tükenmiştir. Diğer Projelerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Güneş Sitesi'nde ayrıcalıklı yaşam hakkına sahip olun

2

Blokta Bahçeli         Site Yaşamı

12

Kaliteli / Prestijli Bağımsız Bölüm

0,00

Bin TL'ye varan Lansman İndirimi

0,00

Bin TL'den Başlayan Fiyatlar

SATIŞI DEVAM EDENLER

Han Konakları / Güneş Sitesi Projemizdeki tüm dairelerimiz / işyerlerimiz tükenmiştir.
İlginiz için teşekkür ederiz.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image