• bilgi@hankonaklari.com
  • 0850 420 0 426

 

 

Lüleburgaz Satılık Ev Seçenekleri için tıklayın!

Lüleburgaz’da genellikle 2+1 ve 3+1 satılık ev seçenekleri mevcuttur. Özellikle günümüzde Lüleburgaz’da 2+1 satılık ev sayısı artmaktadır.


Lüleburgaz Satılık Ev Fiyatları

Lüleburgaz’da satılık sıfır ev fiyatları 2+1’ler için 180.000TL’den başlar. Bunlar ekonomik sınıf evlerdir ve genellikle bu tür evlerde asansör, mutfak, kombi, ankastre vb. ekstra özellikler bulunmaz. Ev projesinin kalitesi yükseldikçe fiyatı da artar ve 250.000TL’yi aşabilir. Site konseptinde tasarlanmış ev projelerinde ise 2+1 dairelerin fiyatları 300.000TL’yi aşabilir.


Lüleburgaz Satılık Ev Avantajları

Lüleburgaz’da satılık ev seçerken mantıklı hareket edenler büyük avantajlar sağlayabilirler. Özellikle bitmemiş projelerden satın alınan evler çok büyük fiyat avantajları sağlar. Bitmiş hali 250.000TL olan bir evi inşaat aşamasında 200.000TL’nin altında bir fiyata satın almak mümkündür. Fakat henüz bitmemiş bir ev satın alacaksanız alacağınız firmanın güvenilir olmasına özen göstermelisiniz.


Lüleburgaz Satılık Ev Nasıl Bulunur?

Lüleburgaz’da satılık ev inşa eden çok sayıda inşaat firması bulunmaktadır. Sıfır ev sahibi olmak için müteahhitlere ulaşabileceğiniz gibi emlakçılar aracılığı ile de ev bulabilirsiniz. Müteahhitlerle irtibat kurmak komisyon masrafından kurtulmanızı ve eve daha uygun koşullarla sahip olmanızı sağlayabilir.


Lüleburgaz Satılık Ev Kazandırır Mı?

Lüleburgaz’da ev sahibi olmak çok kazançlı bir yatırımdır. Lüleburgaz her yıl daha da büyümektedir ve devamlı büyük yatırımlara ev sahipliği yapmaktadır. Son birkaç yılda açılmış olan Bercadia ve 39Burada AVM’nin yanında Halkalı - Kapıkule Hızlı Tren Hattı güzergahında yer aldığı için Lüleburgaz’da ev fiyatları günden güne artmaktadır. İmar sahalarının iyice daralması sonucunda ise evler sürekli değerlenmekte ve ev fiyatları sürekli artmaktadır.


Lüleburgaz En Kaliteli Satılık Ev

Lüleburgaz’da en kaliteli ev üreticisi HanGrup’tur. Han Konakları adıyla kaliteli evler üreten HanGrup projelerinde evler oturuma hazır şekilde teslim edilir. Her türlü lüks ve konforun düşünüldüğü Han Konakları Güneş Sitesi projesinde akıllı ev sistemlerinden ankastre ürünlere, yerden ısıtma sisteminden tam otomatik asansörlere kadar tüm ihtiyaçlar detaylıca düşünülmüştür. Kullanışlı ve lüksle donatılmış Han Konakları Güneş Sitesi Lüleburgaz’daki en prestijli ev projesidir.


Lüleburgaz’da Satılık Ev Kimden Alınır?

Lüleburgaz’da satılık ev almaya karar verdiyseniz öncelikle hangi projeden ve müteahhit firmadan alacağınızı belirlemelisiniz. Tamamlanmış ev projelerini incelerken kolay karar verirsiniz ancak henüz tamamlanmamış bir ev satın alacaksanız müteahhit firmanın geçmişteki tüm projelerini detaylı incelemelisiniz. Her sektörde olduğu gibi Lüleburgaz Ev sektöründe de sorunlu müteahhitler bulunmaktadır. Yarım kalmış projeler, eksik teslim edilmiş evler, iskanı alınmamış daireler gibi sorunlar yaşamak istemiyorsanız güvenilir firmalardan ve kaliteli projelerden ev almaya dikkat etmelisiniz. Lüleburgaz’da satılık ev almak istiyorsanız en doğru tercih Han Konakları projeleridir.

Projelerimizi incelemek için tıklayın!Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image