• bilgi@hankonaklari.com
  • 0850 420 0 426

 

 

Lüleburgaz Migros Civarı Satılık Daire Seçenekleri için tıklayın!

Lüleburgaz Migros civarında genellikle 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri mevcuttur. Fakat Lüleburgaz Migros civarında son zamanlarda 2+1 daire sayısı hızla artmaktadır.


Lüleburgaz Migros Civarı Satılık Daire Fiyatları

Lüleburgaz Migros civarında satılık sıfır daire fiyatları 2+1’ler için 180.000TL’den başlar. Bunlar ekonomik sınıf projelerdir ve genellikle projede asansör, mutfak, kombi, ankastre vb. ekstra özellikler bulunmaz. Konut projesinin kalitesi arttıkça fiyatı da yükselir ve 250.000TL’yi aşabilir. Site konseptinde tasarlanmış konut projelerinde ise 2+1 dairelerin fiyatları 300.000TL sınırına ulaşabilir.


Lüleburgaz Migros Civarı Satılık Daire Avantajları

Lüleburgaz Migros civarında satılık daire seçerken mantıklı hareket edenler ciddi avantajlar sağlayabilirler. Özellikle henüz bitmemiş projelerden satın alınan daireler çok büyük fiyat avantajları barındırır. Tamamlanmış hali 250.000TL üzerinde olan bir daireyi henüz inşaat aşamasında 200.000TL’nin altında bir fiyatla satın almak mümkün. Ancak henüz bitmemiş bir daire satın alacaksanız müteahhit firmanın güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz.


Lüleburgaz Migros Civarı Satılık Daire Nasıl Bulunur?

Lüleburgaz Migros civarında satılık daire inşa eden birçok inşaat firması bulunmaktadır. Sıfır daire edinmek için müteahhitlere ulaşabileceğiniz gibi emlakçılar vasıtasıyla da konut bulabilirsiniz. Müteahhitlerle irtibat kurmak komisyon masrafından kurtulmanızı ve daireye daha ekonomik koşullarla sahip olmanızı sağlayabilir.


Lüleburgaz Migros Civarı Satılık Daire Kazandırır Mı?

Lüleburgaz Migros civarında daire sahibi olmak son derece kazançlı bir yatırımdır. Lüleburgaz her yıl daha da büyümekte ve sürekli büyük yatırımlar almaktadır. Son birkaç sene içinde açılmış olan Bercadia ve 39Burada AVM yatırımlarının yanı sıra Halkalı / Kapıkule Hızlı Tren Hattı güzergahında yer aldığı için Lüleburgaz’da konut fiyatları her geçen gün artmaktadır. İmar sahalarının gittikçe daralması neticesinde ise Migros civarındaki arsalar sürekli değerlenmekte ve konut fiyatları sürekli artmaktadır.


Lüleburgaz Migros Civarı En Kaliteli Satılık Daire

Lüleburgaz Migros civarında en kaliteli konut üreticisi HanGrup’tur. Han Konakları adıyla kaliteli konutlar üreten HanGrup projelerinde daireler oturuma hazır şekilde teslim edilir. Her türlü lüksün ve konforun düşünüldüğü Han Konakları Güneş Sitesi projesinde akıllı ev sistemlerinden ankastre ürünlere, yerden ısıtma sisteminden tam otomatik asansörlere kadar tüm detaylar düşünülmüştür. Fonksiyonel ve lüksle donatılmış Han Konakları Güneş Sitesi Lüleburgaz Migros civarındaki en prestijli konut projesidir.


Lüleburgaz Migros Civarı Satılık Daire Kimden Alınır?

Lüleburgaz Migros civarında satılık daire almaya karar verdiyseniz önce hangi projeden ve firmadan alacağınızı belirlemelisiniz. Bitmiş konut projelerini incelerken kolay karar verebilirsiniz ancak henüz bitmemiş bir daire satın alacaksanız müteahhit firmanın geçmiş projelerini detaylı incelemelisiniz. Her sektörde olduğu gibi Lüleburgaz Migros civarı konut sektöründe de problemli müteahhitler bulunmaktadır. Yarım bırakılmış projeler, eksik teslim edilmiş daireler, iskanı alınmamış konutlar gibi sorunlar yaşamamak için güvenilir firmalardan ve projelerden daire almaya dikkat etmelisiniz. Lüleburgaz Migros civarında satılık daire almak istiyorsanız en doğru tercih Han Konakları projeleridir. Projelerimizi incelemek için tıklayın!
Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image