• bilgi@hankonaklari.com
  • 0850 420 0 426

 

 

Lüleburgaz’da Satılık Daire

 

Lüleburgaz’da Satılık Daire Hakkında

Lüleburgaz İstanbul’a yakınlığı ve Trakya’nın merkezinde yer alması sebebiyle son derece hızlı büyümektedir. Otoyol ve D-100 karayolu bağlantılarının şehirden geçiyor olması ve güçlü sanayi kuruluşlarına ev sahipliği yapması Lüleburgaz’ın cazibesini artırıyor. Bu cazibenin sonucu olarak Lüleburgaz’da satılık daire arayanların ve konut üretiminin sayısı her geçen sene artıyor.

Lüleburgaz’da Satılık Daire ve Konut Sektörü Gelişimi 

Lüleburgaz son derece gelişmiş bir şehir ve şehirde her türlü ihtiyacınızın karşılığı bulunuyor. 120.000 nüfuslu Lüleburgaz’da 5 ayrı özel hastane, Doğa Koleji, Mektebim, Bahçeşehir ve Akım Kolejleri, Bercadia ve 39Burada AVM gibi büyük yatırımlar yer alıyor. Halkalı – Kapıkule hızlı tren hattı güzergahında yer alması sebebiyle hızlı tren istasyonuna da kısa zaman sonra kavuşacak olan Lüleburgaz’da satılık daire talebi her geçen gün artıyor.

Lüleburgaz’da Satılık Daire Kalitesi

İnşaat sektörünün de hızlı bir gelişim içerisinde olduğu Lüleburgaz’da satılık daire / konut üretimi yapan kaliteli inşaat firmaları yer almaktadır. Standart apartman dairesinden gelişmiş sitelere kadar her türlü proje içerisinde satılık daire bulabileceğiniz Lüleburgaz’da her ihtiyacınıza uygun satılık daire / konut üretimi yapılıyor.

Lüleburgaz Satılık Daire Fiyatları

Lüleburgaz’ın artan nüfusu, aldığı yatırımlar ve gelişme hızı şehrin cazibesini yükseltirken Lüleburgaz’da satılık daire talebini de hızla artırıyor. Her geçen gün satılık daire fiyatlarının arttığı Lüleburgaz’da konut yatırımı yapanlar yüksek kazançlar sağlıyor.

Lüleburgaz’ın prestijli konut üreticisi HanGrup GYO’nun Han Konakları markası ile inşa ettiği konutlar mükemmel yatırım fırsatları barındırıyor. Projelerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.


Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image