• bilgi@hankonaklari.com
  • 0850 420 0 426

 

 

  • Altyapı
  • Tasarım & Mimari
  • İnovasyon
  • Yatırım Değeri
  • Proje Yönetimi
  • Fiyatlandırma

Altyapı Elemanları

Yapı denetim ve deprem yönetmeliklerine uygun, uzun ömürlü ve kaliteli altyapı elemanları kullanımı tüm projelerimizin ortak özelliğidir. Demir ve beton kalitesinden uygulama işçiliğine, su-elektrik-ısıtma malzemelerinden ısı ve sıvı yalıtım özelliklerine kadar gözünüzün görmediği tüm altyapı unsurlarını "asla görmeyeceğiniz şekilde" inşa etmeyi hedefliyoruz.

Kişilikli olmak, kimse görmediği zaman da doğru olanı yapmaktır. (J.C. Watts)

 

Tasarım & Mimari

Her projemizde profesyonel Mimarlar ve İç Mimarlar ile çalışıyoruz. Kaliteli malzemeleri en uygun mimari kullanım ve görsellikte dizayn ederek sanatsal konutlar üretiyoruz.

Kaliteli malzemeler profesyonel mimarlarımızın elinde bir sanata dönüşüyor. Her detayı planlanmış ve incelikle tasarlanmış konutlarımız bulunduğu bölgeye değer katıyor.

Sanat uygarlığın imzasıdır. (Bernard Shaw)

İnovasyon

Tüm projelerimizde hayatınızı kolaylaştıracak inovatif ve yaratıcı fikirler üretiyoruz. Çamaşır balkonu, servis penceresi, giyinme odası, kiler gibi ekstra kolaylıklar sunuyoruz.

Yenilikler, ancak onlar için yer açtığınız zaman yaşantınıza girebilirler. (Emre Kongar)

Yatırım Değeri

Tüm projelerimizi gelişime açık ve prim getiri oranı yüksek destinasyonlarda inşa ediyoruz. Bu sayede yatırım değeri yüksek ve her geçen gün değerlenen konutlar üretiyoruz.

Zengin olmak istiyorsanız, bakış açınızı geliştirmeniz gerekir. Zamanın, her zaman geleceğe bakan köşesinde durmalısınız. (Robert Kiyosaki)

Proje Yönetimi

Tüm projelerimizde profesyonel ekiplerle ve disiplinli bir planlama ile çalışıyoruz. Böylece konutlarınızı zamanında teslim ediyoruz (olmaz ama) edemezsek bedelini ödüyoruz.

Planlamayı başaramıyorsanız, başarısızlığı planlıyorsunuz demektir. (Peter Drucker)

Fiyatlandırma

Tasarımdan kullanım kolaylığına, yalıtımdan malzeme kalitesine kadar konutun tüm ihtiyaçlarını en yüksek kalitede ve verimde sağlarken, kalitesine oranla oldukça ekonomik satış fiyatları sunuyoruz.

Eşyanın fiyatını değil, kıymetini bilmek mühimdir. (Anonim)

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Lüleburgaz ofisimize davetlisiniz.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image